}

İstanbul Nöbetçi Veteriner Kliniği

Acil Veteriner hizmeti ihtiyaç olduğunda, kliniğin 7/24 saat hizmet verebilecek bir yer olmasına dikkat etmelisiniz.


Özellikle veterinere telefon ile her saat ulaşma imkanı olmalı ve size ulaşım konusunda yardımcı olması gerekmektedir. Klinikler 7/24 saat açık olması ve veteriner hekime telefonla ulaşmanız iyi olacaktır. Kliniklerde genelde birden fazla veteriner çalıştığından, size seçim yapma imkanı sunması olumlu bir şeydir. Genel acil bir durum olmasında böyle bir talebi düşünecek haliniz olmayabilir, ama size sunacağı bu tür seçenekler güven vermesini sağlayacaktır. Acil durumlarda size sürekli bilgi vermesini isteyebilirsiniz.


İstanbul Nöbetçi Caka Veteriner Kliniği

Caka Veteriner Kliniği 7/24 Nöbetçi Veteriner Klinik kimliğini Maslak, Ayazağa, Kağıthane, Sarıyer, Yeniköy, İstinye, Tarabya, Levent, 4 Levent, Seyrantepe, Ferahevler, Reşitpaşa, 1453 Ağaoğlu, Masshattan, Eclipse, Green Pine, Ağaoğlu My Home, Oyak ve Soyak siteleri, Gazeteciler sitesi, Spine Tower, Sky Land konutlarına ve bu bölgeye en iyi şekilde sunmaya çalışmaktadır. Hedefimiz, evcil dostlarımızın 7/24 yanında olmak onları hayata bağlamaktır. Maslak bölgesinde en yakın bulunan Nöbetçi Veteriner olarak özellikle Maslak civarında yaşayan hasta sahiplerimize ve minik dostlarımıza en hızlı ve doğru müdahaleleri gerçekleştirmeye çalışıyoruz.


Modern Ekipman ve Uzman Kadromuzla Dostlarınız Maslak’ta bulunan Nöbetçi Caka Veteriner Kliniğinde Güvenilir Ellerde.


Caka Veteriner kliniği olarak İstanbul bölgesinde sunduğumuz Nöbetçi Veteriner kliniğimizde sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.