Kağıthane'de Veteriner Kliniği

Kağıthane'de Caka Veteriner Hakkında

Kâğıthane, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bir ilçesidir. Kuzeyde Sarıyer, kuzeydoğuda Beşiktaş, doğu ve güneyde Şişli, güneybatıda Beyoğlu ve batıda da Eyüp ile çevrilidir. İlçenin, Kağıthane Deresi'nin sona erdiği kesimde Haliç'e kısa bir kıyısı vardır. Kağıthane ilçesinde toplam 19 mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler; Çağlayan Mahallesi, Çeliktepe Mahallesi, Emniyetevleri Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Gürsel Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Harmantepe Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Nurtepe Mahallesi, Ortabayır Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Seyrantepe Mahallesi, Şirintepe Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Telsizler Mahallesi, Yahyakemal Mahallesi, Yeşilce Mahallesi’dir.

Caka Veteriner Kliniği 2017 yılında Kağıthane’ye hizmet vermeye başlamıştır. Ayazağa’da bulunan veteriner kliniğimizde üst düzey teknolojik hizmet olanakları ile Kağıthane bölgesinde bulunan minik dostlarımıza birçok konuda hizmet verilmektedir. Muayene, teşhis, laboratuvar ünitesi, dijital röntgen-CR, gazlı anestezi cihazı ve yoğun bakım ünitesinden oluşan operasyon bölümü, fizik tedavi, yatılı tedavi, eve servis, pet kuaför ve pet shop bölümleri ile Kağıthane bölgesinde dostlarımızın tüm gereksinimlerini karşılamaktadır. Ayazağa’da bulunan veteriner kliniğimiz hafta içi ve Cumartesi günleri 10:00 – 21:30 ile Pazar günleri 10:00 – 20:00 saatleri arasında Kağıthane bölgesine hizmet vermektedir. Kağıthane bölgesinde veteriner hizmeti almak isteyenler veteriner kliniğimizi ziyaret edebilir ve detaylı bilgilendirme alabilirler.

Kağıthane’den Caka Veteriner Kliniği’ne Ulaşım

Kağıthane bölgesine hizmet veren veteriner kliniğimize gelmek isterseniz kullanabileceğiniz otobüs hatları şu şekildedir:
  • 41Y - AYAZAĞAKÖYÜ - KAĞITHANE – YENIKAPI

    • Metro ile ulaşım ise;
      Yenikapı-Hacıosman hattı ile bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz. İTU Ayazağa ya da Ataürk Oto Sanayi duraklarından birini tercih ederek Ayazağa’da bulunan veteriner kliniğimize ulaşabilirsiniz.