Maslak'ta Nöbetçi Veteriner Kliniği

Acil durum denildiği zaman aklınıza sadece geçirilen bir kaza gelmesin. Minik dostlarımızın her an bizlere ihtiyacı olabilir. Bu ihtiyaç durumu halinde profesyonel bir kliniğe ihtiyacınız olacaktır. İşte tam da burada Caka Veteriner Kliniği olarak çok değerli minik dostlarımız ve sahipleri için hizmetinizdeyiz. Kliniğimizde ;


7/24 hizmet verebilecek yeterli hekimler sizler için hizmetinizde olup, radyoloji cihazları ve yoğun bakım kabinleri bulunmakta. Aynı zamanda ; doğum, göz-duyma sorunları, deri hastalıkları ve kulak,burun,boğaz kontrolü hizmetlerinin tamamı dilediğiniz süre zarfı içerisinde verilmektedir.

Maslak'ta Nöbetçi Caka Veteriner Kliniği

Maslak Nöbetçi Veteriner Kliniği 1453 Ağaoğlu, Masshattan, Eclipse, Green Pine, Ağaoğlu My Home, Oyak ve Soyak siteleri, Gazeteciler sitesi, Spine Tower, Sky Land gibi konutlara sunduğu eve servis hizmeti ile 7/24 sizlere en kolay erişimi sağlamaya çalışmaktayız. Sahip olduğumuz modern alt yapımız ve uzman ekibimiz ile tek hedefimiz hasta sahiplerimize ve minik dostlarımıza en hızlı ve doğru müdahaleleri gerçekleştirmeye çalışmak. Minik dostlarımızın sağlıkla ilgili tüm gereksinimlerini karşılamak, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlayabilmek adına sizler için buradayız.


Adresimiz : Maslah Mahallesi, Akasya Sokak, Eclipse C Blok No:2 Maslak/İstanbul