Adres: Maslak Mah. Akasya Sk. Eclipse C Blok No:2 Maslak/İstanbul

Pet Market & Kuaför

Caka Veteriner Kliniği

Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Caka Veteriner Kliniği çatısı altına giren evcil hayvanlarınız artık bizim aile üyelerimizden biridir. Onların bize endişe duymadan, keyifle gelmelerini ister. İyi bakım, kaliteli hizmet ve sevgimizle bunu sağlamayı amaçlarız. Hedefimiz; veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları sürekli yenilenen teknoloji ve güncel gelişmeleri yakından izleyerek minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve en kaliteli hizmeti sizin de desteğinizle sunmaktır.
caka-pet-market

Pet Market

Evcil hayvanlarınızın her döneminde sağlıklı beslenebilmesi için gerekli profesyonel mamalar, ödül mamaları, vitaminler Pet Shop bölümümüzde bulunmaktadır. Ayrıca Pet Marketimizde hayvanlarınızı eğlendirecek ve eğitecek çeşitli oyuncaklar, bakım ürünlerini de (şampuanlar, göz ve kulak solüsyonları, diş bakım ürünleri vb.) bulabilirsiniz.

Pet Kuaför

Maslak'ta bulunan Caka Veteriner Kliniği'mizde kedi ve köpeklere haftanın her günü kuaför hizmeti verilmektedir. Deneyimli personelimiz tarafından dostlarımıza tıraş, banyo ve tırnak kesimi gibi bakım işlemleri özenle yapılmaktadır. Bu hizmetimizden yararlanmak için randevu alınmasını rica ediyoruz.
7-24-veteriner