Adres: Maslak Mah. Akasya Sk. Eclipse C Blok No:2 Maslak/İstanbul

7/24 Açık Nöbetçi Veteriner

Caka Veteriner Kliniği olarak İstanbul avrupa yakası, Maslak’ta can dostlarımız için 7/24 nöbetçi acil veteriner hizmeti sağlıyoruz. Minik can dostlarınızın sağlığı bizlere emanet. Acil durum ihtiyaçlarında her zaman yanınızdayız. Caka veteriner olarak 7/24 açık veteriner hizmeti vermekteyiz. Gün içinde ya da gece fark etmeksizin kliniğimize gelebilirsiniz.

0212 286 03 98

Adres

Maslak Mahallesi, Anka Sokak, Eclipse Maslak Business Eclipse D Blok No:5, 34485 Sarıyer/İstanbul

7/24 Hizmet

kedilerde fip korona virüs hastalığı

Nöbetçi Veteriner Nedir?

Nöbetçi veterinerin ne olduğunu anlamak için ilk olarak nöbetçi kelimesinin anlamına bakmamız gerekmektedir.Nöbetçi “nöbet tutan” anlamına gelmektedir. Buna örnek olarak nöbetçi eczaneleri verebiliriz. Bu eczaneler 24 saat açık olarak hizmet vermektedir. Aynı şekilde nöbetçi veterinerler de 24 saat açık şekilde hizmet vermektedir.Kliniğin 24 saat ulaşılabilir olması acil veteriner ihtiyaçlarında gerekli müdahale için veteriner hekim arama sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Caka Veteriner kliniği İstanbul avrupa yakasında verdiği hizmet ile acil nöbetçi veteriner ihtiyaçlarını uzman ekibiyle karşılamaktadır.Tecrübe ve birikimle 7/24 açık Caka Veteriner Kliniği birçok hayvan türüne ev sahipliği yapmıştır.

24 Saat Açık Veteriner İstanbul

Caka veteriner kliniği İstanbul ilinde 24 saat açık veteriner kliniği olarak hayvan dostlarımızı tedavi etmektedir.Cumartesi ve Pazar günleri dahil haftanın her günü açık veteriner kliniğimiz can dostlarımızın hizmetindedir. Yaralanma , hastalık gibi durumlarda acil veteriner ihtiyaçlarını karşılayabilecek güvenilir veterinerlere ihtiyaç duyulmaktadır. Minik dostlarımızı uzman ekibimize emanet edebilirsiniz. Caka veteriner kliniği olarak profesyonel ekip ve teknolojik donanıma sahip kliniğimiz sizlerin 7/24 hizmetinizdedir. 7/24 Açık Nöbetçi Veteriner Kliniği iletişim numaralarımıza yukarıdan ulaşabilirsiniz. İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun, kliniğimiz merkezi, Maslak 1453’e en yakın konumdadır. Yerimizi haritalardan görmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.