7/24 Nöbetçi Veteriner Kliniği

Caka Veteriner Kliniği Maslak’ta Eclipse Business Center’de açılan, 1453 Ağaoğlu, Mashattan, Vadi İstanbul, My Home Ağaoğlu,Oyak ve Soyak Siteleri, Gazeteciler Sitesi, Seyrantepe, Ayazağa, Kağıthane, Sarıyer ve Maslak’taki yerleşimlere sunduğumuz kaliteli sağlık hizmeti olanakları ile hizmetinizdeyiz. Maslak Caka Veteriner Kliniği olarak deneyimli veteriner hekimlerimizin bilgi birikimlerini Veteriner Kliniğimizde sunduğumuz üst düzey teknolojik hizmet olanakları ile, muayene-teşhis, laboratuvar ünitesi, dijital röntgen-CR, gazlı anestezi cihazı ve yoğun bakım ünitesinden oluşan operasyon bölümü, fizik tedavi, yatılı tedavi, eve servis ve pet kuaför ve pet shop bölümü ile tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunmaktayız. Amacımız dostlarımızın sağlıkla ilgili tüm gereksinimlerini karşılamak, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından izleyerek minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve onlara en iyi hizmeti sunabilmektir.

Maslak'ta 7/24 Caka Veteriner Kliniği

Caka Veteriner Kliniği; sunduğu hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi hasta ve hasta sahiplerinin memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, kendini mesleğine adamış üstün nitelikli ekibi, sahip olduğu modern alt yapısıyla; hizmet vermektedir.

Maslak, Ayazağa, Kağıthane, Sarıyer, Yeniköy, İstinye, Tarabya bölgelerine yakınlığı ve uzman kadrosunda bulunan veteriner ve teknisyenleriyle yavrularınıza ve size 7/24 hizmet vermektedir. Günün hangi saati olursa olsun acil veteriner kliniğimizi aramaktan çekinmeyin. Maslak, Sarıyer, Ayazağa, Levent bölgerine 7/24 sunduğumuz hizmet ile hastalarımıza ve hasta sahiplerimize bir telefon uzağındayız. 7/24 acil veteriner kliniğimizde acil müdahaleler, X-Ray, yoğun Bakım ünitesi ve yatar hasta alanımızla acil hastalarımıza en iyi tedavi hizmetini sunmaya çalışmaktayız. Ayrıca Maslak bölgesinde bulunan 1453 Ağaoğlu, Masshattan, Eclipse, Green Pine, Ağaoğlu My Home, Oyak ve Soyak siteleri, Gazeteciler sitesi, Spine Tower, Sky Land gibi konutlara sunduğu eve servis hizmeti ile 7/24 saat sizlere en kolay erişimi sağlamaya çalışmaktayız.