Maslak'ta Acil Veteriner Kliniği

Acil durum denildiği zaman aklınıza sadecekaza geçiren minik dostlarımız gelmemelidir. Sizlere ait minik dostlarımızda da belli dönemlerde acil durum ihtiyacı olabilir. Bu durumda pet sahiplerinin acil veterinerlik hizmeti almak için onlara 7/24 acil veteriner hizmeti sunan donanımlı klinikler gereklidir.

Maslak'ta Acil Caka Veteriner Kliniği

Caka Veteriner Kliniği 2017 yılında Maslak'ta Veteriner Hekim Busem Denizmen tarafından kurulmuştur. Busem Denizmen İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden 2014 yılında mezun olmuştur ve 2010-2013 yılları arasında İstanbul Üniversite’si Veteriner Fakültesi Cerrahi Anabilim Dalında asistan öğrenci olarak görev almıştır. Mezun olduktan sonra çeşitli Veteriner Kliniklerinde Hekimlik yaparak deneyim kazanmıştır. Mesleki gelişimini eğitim programları ve kongrelere katılarak devam ettirmektedir. Caka Veteriner Kliniği ismini, Veteriner Hekim Busem Denizmen’nin 13 yaşındaki köpeği CAKA’dan almaktadır. Aynı zamanda Tosun isimli kedisi ve Tonguç isimli de bir köpeği vardır.


Maslak, Ayazağa, Kağıthane, Sarıyer, Yeniköy, İstinye, Tarabya, Levent, 4 Levent, Seyrantepe, Ferahevler, Reşitpaşa, 1453 Ağaoğlu, Masshattan, Eclipse, Green Pine, Ağaoğlu My Home, Oyak ve Soyak siteleri, Gazeteciler sitesi, Spine Tower, Sky Land gibi konutlara Acil Veteriner olanğı sunarak, 7/24 gerçekleşebilecek kazalara ve hastalıklara Polikliniğimizde en son teknoloji tıbbi cihazlar kullanılarak tüm cerrahi müdahaleler ile uzman kadromuz tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Minik dostlarımıza ve Hasta sahiplerine Maslakta Acil Veteriner 7/24 veteriner hizmetimiz ile kliniğimizde dostlarımızın her türlü sorununa en kısa sürede müdahale ediyoruz.


    Seçeceğiniz kliniğin mutlaka acil durumlara hitap edecek donanımlarının bulunması gerekmektedir.
  • Gece boyunca hizmet verebilecek yeterli personel bulunması

  • Yoğun Bakım Kabinleri

  • Ortopedi (Röntgen gibi radyoloji cihazları olması gerekir)

  • Doğum

  • Deri Hastalıkları

  • Göz ve Duyma sorunları

  • Kulak, Burun ve Boğaz Kontrolü